Вкотре на Здолбунівщину привезли нагороди наші важкоатлети. Цього разу вони вдало виступили на чемпіонаті України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 17 років, який проходив з 3 по 9 лютого.

Рівненську область у чемпіонаті України представили чотири вихованці дитячо-юнацької спортивної школи Здолбунівської районної ради Рівненської області, повідомляють на сайті Здолбунівської РДА.

У ваговій категорії до 61 кг. бронзовим призером чемпіонату України став  учень ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Максим Демчишин, підкоривши у сумі двоборства 193 кг. Залікові бали у командну скарбничку вніс учень Здолбунівської гімназії Павло Крашановський з сумою двоборства 165 кг. У ваговій категорії до 67 кг з сумою двоборства 205 кг четверте місце посів учень Здолбунівської гімназії Василь Устименко. У ваговій категорії до 96 кг срібним призером чемпіонату став учень ЗОШ І-ІІІ ст. №5, Ігор Кулеша, який у сумі двоборства підкорив штангу вагою 230 кг.

Підготували спортсменів Заслужений тренер України з важкої атлетики, майстер спорту з важкої атлетики Володимир Гордійчук, тренер-викладач з важкої атлетики, майстер спорту України з важкої атлетики Дмитро Марчук та тренер-викладач з важкої атлетики, майстер спорту міжнародного класу з важкої атлетики Сергій Астахов.

 

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (ви ще не оцінили)
Loading...