Нагороди наші спортсмени завоювали на відкритому чемпіонаті Костопільської ДЮСШ з важкої атлетики серед юнаків та дівчат 2002 р. н. та молодших, а також на чемпіонаті Рівненської області з важкої атлетики серед юніорів та юніорок до 20 років.

У змаганнях взяли участь 11 спортсменів відділення важкої атлетики дитячо-юнацької спортивної школи Здолбунівської районної ради. Загалом у змаганнях взяли участь понад 80 учасників.

У відкритому чемпіонаті ДЮСШ з важкої атлетики серед юнаків та дівчат 2002 р. н. та молодші наші спортсмени продемонстрували такі  результати:

– перші місця місце вибороли: у ваговій категорії (в/к) до 34 кг – учень ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 Ярослав Мудрий, в/к до 38 кг – учень ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 Денис Постнов, в/к до 49 кг – учень Здолбунівської гімназії Лев Гарбовський, в/к до 61 кг – учень ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Максим Демчишин, в/к до 67 кг – учень Здолбунівської гімназії Василь Устименко, в/к + 73 кг – учень ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 Ігор Кулеша.

– срібні нагороди вибороли: у в/к до 38 кг – учень ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 Данило Іванчук, в/к + 67 кг – учень ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 Артур Романюк.

У чемпіонаті Рівненської області з важкої атлетики серед юніорів та юніорок до 20 років чемпіонами області стали Максим Демчишин, Василь Устименко та Ігор Кулеша. Бронзова медаль чемпіонату – в Артура Романюка.

Підготували спортсменів Заслужений тренер України, майстер спорту Володимир Григорович Гордійчук, тренери з важкої атлетики ДЮСШ Здолбунівської районної ради – майстер спорту Дмитро Володимирович Марчук та майстер спорту міжнародного класу Сергій Володимирович Астахов.

Про це повідомляють на сайті Здолбунівської РДА з посиланням на дирекцію ДЮСШ Здолбунівської районної ради.

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (ви ще не оцінили)