Здолбунівські школярі взяли участь у фіналі обласного спортивно-масового заходу серед дітей молодшого шкільного віку «Фестиваль естафет», який уже вшосте відбувся на Рівненщині.

У фінальному етапі фестивалю, що проходив у ДЮСШ №4 м. Рівне, взяли участь команди закладів загальної середньої освіти області, серед яких – і команда Здолбунівської ЗОШ І ст. № 7.

Основна програма заходу складалася з спортивних естафет «Футбол», «Баскетбол», «Волейбол» та «Фітбол». Учасникам потрібно було продемонструвати не лише вправність у володінні різноманітними м’ячами, але й злагодженість дій. Командні старти завершились індивідуальними конкурсами, у яких брали участь по одному представнику від кожної команди. Свою перемогу вони виборювали у запеклій конкуренції.

За результатами індивідуальних змагань у конкурсі «Скакалка» стала учениця Здолбунівської ЗОШ І ст. № 7 Катерина Лесько.

Засновником та ініціатором проведення є комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради за сприяння управління освіти і науки та управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації і підтримки Відділення НОК України у Рівненській області, повідомляють на «Фейсбук» сторінці «Спорт для всіх».

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середній бал: 5,00 із 5)
Loading...