Юні важкоатлети зі Здолбунівщини вибороли медалі на чемпіонаті України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 13 років, який відбувся 8-14 квітня в м. Славутич Київської області.

На чемпіонаті змагалося понад 250 учасників. Рівненщину представляли чотири вихованці ДЮСШ Здолбунівської районної ради.

У ваговій категорії до 49 кг  учень 6 класу Здолбунівської гімназії Лев Гарбовський  у сумі двоборства підняв 118 кг (55+63). У боротьбі за золото чемпіонату Лев поштовхав штангу вагою 69 кг, проте рішенням суддів (2 до 1)  вагу не зараховано, і наш спортсмен став срібним призером чемпіонату України.

У ваговій категорії до 67 кг спортивну школу представляв учень 7 класу Здовбицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Денис Шолудько, який у сумі двоборства підкорив 119 кг (54+65) та поступився лише 1 кг переможцю у цій вазі. У підсумку в нього – теж срібна медаль чемпіонату.

Залікові бали для збірної команди Рівненщини принесли учень 7 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №3 Денис Постнов, який у ваговій категорії до 38 кг у сумі двоборства підкорив 80 кг.(35+45), а також учень 5 класу  Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №4 Артур Романюк, який у ваговій категорії понад 73 кг закінчив виступ з сумою двоборства 92 кг (42+50).

Спортсмени тренуються під керівництвом заслуженого тренера України з важкої атлетики, майстра спорту Володимира Гордійчука та тренера-викладача з важкої атлетики, майстра спорту України Дмитра Марчука.

Про це йдеться на сайті Здолбунівської РДА з посиланням на дирекцію ДЮСШ Здолбунівської районної ради Рівненської області.

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (ви ще не оцінили)
Loading...