На відкритому турнірі Костопільського району з важкої атлетики серед юнаків та дівчат, присвяченому видатним важкоатлетам Костопільщини, та на чемпіонаті Рівненської області з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 17 років важкоатлети зі Здолбунівщини вибороли низку нагород.

Як повідомляють на сайті Здолбунівської РДА з посиланням на дирекцію ДЮСШ Здолбунівської районної ради, у змаганнях взяли участь 12 спортсменів відділення важкої атлетики дитячо-юнацької спортивної школи Здолбунівської районної ради.
У турнірі з важкої атлетики серед юнаків та дівчат, присвяченому видатним важкоатлетам Костопільщини, перші місця вибороли: у ваговій категорії (в/к) до 28 кг – учень ЗОШ І ст. № 7 Лукас Расюкевічус, в/к до 34 кг – учень ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 Данило Іванчук, в/к до 38 кг – учень ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 Денис Постнов, в/к до 49 кг – учень Здолбунівської гімназії Лев Гарбовський, в/к до 61 кг – учень ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Максим Демчишин, в/к до 67 кг – учень Здолбунівської гімназії Василь Устименко, в/к + 67 кг – учень ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 Артур Романюк, в/к + 81 кг – учень ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 Ігор Кулеша.
Срібні нагороди отримали: у в/к до 34 кг – учень ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 Ярослав Мудрий, у в/к до 41 кг – учень Здолбунівської гімназії Андрій Гаврищак та у в/к до 61 кг – учень Здолбунівської гімназії Павло Крашановський. Бронзовим призером став учень Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст. Денис Шолудько.
У чемпіонаті Рівненської області з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 17 років чемпіонство здобули: Лев Гарбовський, Максим Демчишин, Василь Устименко, Артур Романюк та Ігор Кулеша. Бронзові медалі чемпіонату – у Павла Крашановського та Дениса Шолудько.
Підготували спортсменів Заслужений тренер України, майстер спорту Володимир Гордійчук та тренери з важкої атлетики ДЮСШ Здолбунівської районної ради майстер спорту Дмитро Марчук та майстер спорту міжнародного класу Сергій Астахов.

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (ви ще не оцінили)
Loading...