На меморіальному «Героям Гурбинської битви» сьогодні відбулася нарада з приводу проведення робіт з розбудови комплексу. Нагадаємо, на продовження цих робіт на меморіальному комплексі «Героям Гурбинської битви» буде спрямовано майже 1 млн. грн. субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, виділеної за запитом народного депутата від нашого округу Олександра Дехтярчука.

Тож сьогодні народний депутат також завітав на Гурби  та долучився до обговорення майбутніх заходів. Учасники наради визначили, які саме роботи потрібно провести, щоб покращити інфраструктуру та вдосконалити загальний вигляд меморіалу. Зокрема на території меморіального комплексу заплановано провести ремонтні роботи, встановити лавочки та смітники, впорядкувати доріжки та сходи, встановити на криптах гранітні плити з прізвищами перепохованих вояків УПА та ін.


– Важливо насамперед виконати саме ті роботи, які по-справжньому змінять на краще це місце та його інфраструктуру,  – резюмував народний депутат.

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (ви ще не оцінили)
Loading...