До дня Святого Валентина у Здолбунові організували одразу кілька розважальних заходів за мотивами популярної гри «Хто зверху», у якій змагаються чоловіча та жіноча команди.

Тож 14 лютого у Здолбунівській районній бібліотеці для дітей та юнацтва відбулася гра  «Boys vs girls» на мотив гри «Хто зверху». Між собою змагались дві команди дівчат та дві команди хлопців. У першій грі  сили були майже рівними, проте в останньому конкурсі кращими стали хлопці, які й перемогли. А от у другій грі дівчата впевнено дійшли до перемоги.

Наступного дня, 15 лютого, у Здолбунівській районній бібліотеці для дітей та юнацтва пройшла конкурсно-розважальна програма «Хто зверху», яку організував відділ у справах молоді та спорту Здолбунівської райдержадміністрації. У заході взяли участь вихованці підліткових клубів за місцем проживання зі Здолбунівщини. Команда дівчат та команда хлопців брали участь в іграх, конкурсах, вікторинах. У результаті наполегливішою завдань виявилася команда дівчат. Утім, в загальному підсумку перемогла дружба.

А от у грі «Хто зверху», яка відбулася у ДНЗ «Здолбунівське ВПУЗТ», перемогла команда дівчат.

Фото з «Фейсбук» сторінок Здолбунівської РБДЮ, ДНЗ «Здолбунівське ВПУЗТ».

 

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (ви ще не оцінили)
Loading...