Зворушлива історія про кішку, яка заблукала між прогоновими конструкціями автомобільного шляхопроводу над залізничними коліями у Рівному і яку порятували небайдужі фахівці-залізничники, облетіла цими днями усю Україну.

Як з’ясувалося небайдужими людьми, які відгукнулися на заклик допомогти тварині, виявилися наші земляки – працівники Здолбунівського району контактної мережі Рівненської дистанції електропостачання – старший електромеханік Віктор Година, електромонтери Олександр Кокач та Максим Тимошенко, а також машиніст Олег Цупрун. Вони оперативно зреагували на нестандартну ситуацію та визволили тварину з небезпечного полону.

Річ у тім, що на заваді порятунку кошеняти була контактна мережа з напругою у понад 27 тис. вольтів, тож ані рятувальники, ні правоохоронці, а тим більше містяни, що організували ініціативну групу порятунку, не могли зарадити біді, яка трапилася з твариною.

За словами начальника Рівненської дистанції електропостачання Сергія Коцюбинського, ініціативна група повідомила про ситуацію черговому по дирекції, залізничники насамперед застерегли сторонніх осіб щодо небезпеки вчинення будь-яких самостійних дій. Поїзний диспетчер скоординував дії бригади енергетиків, які виїхали автомотрисою АДМ зі спеціальним обладнанням до місця події. Залізничники знеструмили мережу та безпечно дісталися до тварини, котра прудко стрибнула на руки своєму рятувальнику та чемно поводилася аж до приземлення. Тож спільними зусиллями операція з порятунку кішки успішно завершилася, а порятовану тварину забрали дбайливі люди.

Про це розповіли у «Фейсбук» групі «Львівська залізниця».

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середній бал: 5,00 із 5)
Loading...