На сайті обласного управління освіти та науки Рівненської облдержадміністрації опубліковано графік проведення Свята Першого дзвоника у школах Здолбунівщини. У навчальних закладах нашого району воно відбудеться як першого, так і третього вересня.  

№ за/п Назва навчального закладу Дата проведення                      Час
1. Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 03.09.2018 9.00
2. Здолбунівська гімназія 01.09.2018

 

9.00
3. Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 03.09.2018 9.00
4. Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 03.09.2018

 

9.00
5. Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 03.09.2018

 

9.00
6. Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 03.09.2018

 

8.00
7. Бущанський НВК  «ЗОШ І-ІІІ ст..-ДНЗ» 01.09.2018

 

9.00
8. Будеразька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 03.09.2018

 

9.00
9. Білашівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст..ДНЗ» 03.09.2018 9.00
10. Глинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст..-ДНЗ» 01.09.2018 9.00
 11. Мізоцький НВК «ЗОШ І-ІІ ст..-ліцей» 01.09.2018

 

9.00
 12. Здовбицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 03.09.2018 8.30
 13. Гільчанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» 03.09.2018

 

9.00
 14. Копитківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 03.09.2018

 

9.00
 15. Спасівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 03.09.2018

 

9.00
 16. Ступнівський НВК «ЗОШ І-ІІ ст..- агротехнічний ліцей» 03.09.2018 9.00
 17. Уїздецька загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів

01.09.2018

 

9.00
 18. Дерманський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ». 01.09.2018

 

9.00
 19. П’ятигірська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 03.09.2018

 

9.00
 20. Новосілківський НВК «ЗОШ І-ІІ ст..-ДНЗ» 01.09.2018

 

9.00
 21. Новомильська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 01.09.2018

 

9.00
 22. Івачківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 03.09.2018

 

9.00
 23. Миротинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 03.09.2018

 

9.00
 24. Новомощаницький НВК «ЗОШ І-ІІ ст..-ДНЗ» 03.09.2018

 

9.00
 25. Маломощаницький НВК «ЗОШ І-ІІ ст..-ДНЗ» 03.09.2018

 

9.00
 26. Кунинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 03.09.2018

 

9.00
 27. Суємський НВК «ЗОШ І-ІІ ст,-ДНЗ» 01.09.2018

 

9.00
28. Здолбунівська загальноосвітня школа І ступеня № 7 03.09.2018

 

9.00
29. Дерманська загальноосвітня школа І ступеня 03.09.2018

 

9.00
30. Заліська загальноосвітня школа І ступеня 03.09.2018

 

9.00
31. Орестівська загальноосвітня школа І ступеня 01.09.2018

 

9.00
32. Ільпінська загальноосвітня школа І ступеня 01.09.2018

 

9.00
33. Цурківська загальноосвітня школа І ступеня 01.09.2018

 

9.00
34. Старомощаницька загальноосвітня школа І ступеня 03.09.2018

 

9.00
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (2 голосів, середній бал: 5,00 із 5)
Loading...