Учитель Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ №5, котрий тягнув за вухо учня, який вітався з ним гаслом «Слава Україні!», отримав догану. Таким є результат роботи шкільної комісії, яка здійснювала перевірку конфлікту між восьмикласником та вчителем англійської мови цього навчального закладу.

Про це розповіли сьогодні у програмі «Тема дня» на телеканалі «UA: Рівне», у якій взяв участь начальник відділу загальної середньої та дошкільної освіти управління освіти на науки ОДА Святослав Сидорук.

Вчитель та учень: права та обов'язки

Догану отримав учитель здолбунівської школи №5 за те, що тягнув учня за вухо до дошки. Такий висновок шкільної комісії, що здійснювала перевірку конфлікту між восьмикласником та вчителем англійської мови. 18 жовтня на уроці Іван Огородник привітався з учителем вигуком "Слава Україні". За це, за словами школяра, учитель взяв його за вухо і поставив до дошки, де хлопець простояв півуроку. Які права вчителів та учнів? Чи справедливо покарано вчителя і чи можна виправдати таку реакцію на зухвалу поведінку учнів? Про це говоримо у "Темі дня" із начальником відділу загальної середньої та дошкільної освіти управління освіти на науки ОДА Святославом Сидоруком. Ведуча Світлана Сабанюк.

Опубліковано UA: Рівне П'ятниця, 9 листопад 2018 р.

Фото ілюстративне.

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (2 голосів, середній бал: 3,00 із 5)
Loading...