Сьогодні на Здолбунівщині відкрили приміщення, у якому самотні люди, які опинилися у складних життєвих умовах, та безхатченки зможуть отримати гарячий обід, а також ще низку важливих послуг.

Облаштувати такий заклад вдалося завдяки перемозі проекту Здолбунівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Нова якість соціальних послуг»  в обласному конкурсу проектів розвитку територіальних громад Рівненщини.

У цьому закладі працюватиме соціальна їдальня, кабінети швейних і перукарських послуг, пункти роздачі засобів реабілітації й гуманітарної допомоги, душова. За словами керівника Здолбунівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Анатолія Ліщинського, у їдальні гарячі обіди зможуть отримати 15-20 осіб. Працюватиме вона з понеділка по п’ятницю їдальня працюватиме з 13.00 до 15.00.

Люди, які потребують такої допомоги можуть звернутися до терцентру (м. Здолбунів, вул. Мазепи, 25), де їх візьмуть на облік та після оформлення відповідних документів нададуть потрібні послуги.

 

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середній бал: 5,00 із 5)
Loading...