Цієї весни вихованці усіх здолбунівських дошкільних навчальних закладів, вирушаючи на прогулянку, наввипередки біжать до дитячих майданчиків. Дуже вже хочеться дошкільняткам першими зайняти нові дитячі гірки, гойдалки та каруселі, які напередодні Великодня встановили у кожному з п’яти міських ДНЗ.

Ігрове обладнання для  дитячих майданчиків у дитсадках Здолбунова придбали коштом державного бюджету за сприяння народного депутата від нашого округу Олександра Дехтярчука. Тож народний депутат, який на другий день після «інавгураційного» засідання Парламенту приїхав на Здолбунівщину, побував у кожному з дитсадків, щоб поспілкуватися з колективами закладів та впевнитися, що вихованці новинками задоволені.

– Гарне обладнання встановили, молодці! – каже народний депутат, оглядаючи разом з міським головою Ігорем Ольшевським дитячий майданчик у ДНЗ «Дзвіночок». Діток на вулиці поки що немає – для прогулянок ще зарано. Натомість працівники садочка наперебій запевняють гостей, що малеча з нового придбання дуже тішиться.


– Хотілося б зробити більше, бо реалізовано ще далеко не все. От у Здолбунові почали ремонтувати стадіон. Ці роботи потрібно продовжувати, і на них в держбюджеті передбачено мільйон гривень, а загалом на наш округ – 20 мільйонів. Але зрозуміло, що зараз, за таких політичних умов, ці кошти ніхто не фінансуватиме. Утім, я пишаюся, що багато речей нам вдалося зсунути з «мертвої точки». Важлива і реформа децентралізації, і те, що нам вдалося за ці роки втілити багато проектів. Але потрібно продовжувати працювати далі, тому на виборах до Верховної Ради я балотуватимуся. І якщо матиму таку можливість – продовжу працювати, – розповідає народний депутат, спілкуючись з колективом «Дзвіночка».

До слова, вартість обладнання для кожного з п’яти майданчиків – 95 тис. грн. Але це лише невелика частка з того, що було зроблено для нашого району за підтримки народного депутата. Адже за час депутатської каденції за підписом Олександра Дехтярчука з держбюджету на Здолбунівщину надійшло загалом 11,3 млн грн субвенції на соціально-економічний розвиток окремих територій.

У ДНЗ «Ладоньки» гостей зустрічає керівник закладу Тетяна Назаренко. Тут з ігровим обладнанням вчинили інакше – його розосередили по кількох майданчиках, аби не образити нікого з дітлахів, яких у цьому дитсадку виховують понад 300.

– Спочатку хотіли зробити один красивий майданчик, але згодом вирішили, що обладнання потрібно розділити «по справедливості» – по одній споруді на кожен майданчик. Сорок років там нічого не міняли. А тепер, дякуючи вам, маємо в садочку нові двері, вікна і ще й оновлені майданчики, –  зауважує Тетяна Леонідівна.

Приєднуються до неї й інші, запрошуючи депутата приїздити до садочка частіше.

– Та я на Здолбунівщині дуже часто буваю, – відказує Олександр Дехтярчук. – Немає такого населеного пункту у районі, куди б ми з командою не приїздили і щось там не зробили. Маю надію, що ці справи продовжимо.

У ДНЗ «Усмішка» депутата також зустрічають радо, розповідаючи про плани і сподівання та розпитуючи про новини. Дехтярчук же, відповідаючи на запитання, закликає усіх сподіватися на краще.

 

– Зараз нам дуже важливо не допустити реваншу проросійських сил та зберегти курс, яким рухається Україна. Для мене мова, нація, церква – не порожні слова. Це – те, що я обов’язково відстоюватиму, – зауважує нардеп, спілкуючись з колективом «Усмішки».

Далі – ДНЗ «Грайлик». І тут майданчик виглядає чудово, й «експлуатується» малечею по повній.

– Приємно працювати з людиною слова. За чотири роки співпраці тільки у місто за сприяння Олександра Володимировича вдалося залучити близько шести мільйонів гривень. Я завжди кажу, що працювати треба системно. Тому нам важливо продовжити розпочату роботу, –  зауважує Ігор Ольшевський, коли гості оглядають обладнання для діток.

У «Грайлику» Олександр Дехтярчук також розповідає тутешнім працівникам про останні новини та власні плани. Згадує і про ті численні проекти, які за чотири роки вдалося втілити у життя.

– Знаєте, що мені у Здолбунові найдорожче з того, що вдалося зробити? Ті троянди, які ми висадили на кільці. Вони вже так гарно розрослися і незабаром зацвітуть, – каже депутат.

Гарний майданчик тепер мають і вихованці ДНЗ «Чебурашка», перебуваючи у якому, Олександр Дехтярчук також поспілкувався з тутешніми працівниками.

– Дуже важливо і далі втілювати ті речі, над якими ми працюємо, і відстоювати те, що для нас, є принциповим. Тому маю намір продовжувати розпочате, – констатує Олександр Дехтярчук.

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (3 голосів, середній бал: 3,67 із 5)
Loading...