Вчора, 26 березня, на Здолбунівщині працював народний депутат від нашого округу Олександр Дехтярчук. Традиційно нардеп поспілкувався з колективами закладів у кількох населених пунктах, закликавши громаду змінюватися та діяти, аби змінити життя на краще.

Спочатку Олександр Дехтярчук побував в Івачківському НВК, де нещодавно встановили дитячий майданчик,  придбаний коштом субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій. Такі ж ігрові майданчики встановлено у Бущі та Здовбиці, а найближчим часом розважатися на схожих дитмайданчиках отримають змогу і вихованці п’яти міських ДНЗ.

Вартість майданчика – 70 тис. грн. І його вже встигли «проінспектувати» івачківські  дітлахи.

– Вчора тут купа дітей було – гойдалися, гралися. То їм – радість,  – зауважує Миротинський сільський голова Василь Мартинюк.

Цього дня народний депутат також передав до Івачківського НВК, а також Будеразької ЗОШ І-ІІІ ст. та Ступнівського НВК книги патріотичного спрямування, у яких йдеться про минуле і сучасне України.

Спілкуючись з колективом Івачківського НВК, нардеп запевнив, що готовий сприяти у  виділенні коштів для облаштування другої групи дитсадка. Однак для цього спочатку потрібно відкоригувати проектну документацію.

До слова, схожою є ситуація і в Ступно, де в тамтешньому НВК теж є змога відкрити групу для дошкільнят, однак проектної документації на це не виготовлено.

Тому народний депутат запевнив, що й надалі сприятиме активному розвитку нашого краю, однак при цьому закликав громади виявляти активність та самотужки робити певні кроки до покращення.

– За останніх чотири роки до  громад нашого округу за моїм підписом надійшло близько 87 млн. грн. Це 46 дитячих майданчиків, 37 шкіл з заміненими вікнами та дахами, 27 населених пунктів з новим вуличним освітленням…  І коли ми говоримо про те, що вдалося зробити нашій команді, мені не соромно дивитися людям в очі, – розповів Олександр Дехтярчук.

Як зазвичай, присутні на зустрічах розповідали і про свої буденні, але від цього не менш важливі потреби. Там потрібно розрівняти дорогу грейдером, там – облаштувати септик до санвузлів у школі… І вкотре народний депутат намагався переконати людей у тому, що єдиний вихід зі стагнації, яка, на жаль, спостерігається у багатьох населених пунктах, – це об’єднання громад. Саме воно і є запорукою ефективного господарювання, зауважує Олександр Дехтярчук.

– Поїдьте в ОТГ до ваших сусідів та подивіться, як вони живуть.  Жителі громад знають, куди вони йдуть та чого хочуть. Вони відчувають себе господарями на своїй землі.  Тому прошу усіх – «штурмуйте» місцеву владу, вимагайте об’єднання. Останній етап добровільного об’єднання запланований на жовтень, тож до липня цього року потрібно мати рішення про створення ОТГ.  Зрозумійте, врешті, що ті, хто не об’єднується, втрачають, – зазначив депутат.

Звісно, напередодні виборів Президента йшлося під час зустрічей і про те, як не помилитися і зробити правильний вибір шляху України на найближчих п’ять років. Позиція нардепа у цьому питанні є чіткою: голосувати потрібно не за прізвище, а за курс і напрямок руху країни.

– Є речі, без яких я не уявляю подальший розвиток країни. Це європейський вибір, НАТО.  Я не хочу, щоб Україна повторила долю Білорусі, яка нині має всі шанси стати областю Росії шляхом тихої анексії.  Врешті, я – націоналіст, і для мене важлива і мова, і армія, і наша держава. Тому альтернативи Петру Порошенку нині не бачу, – зазначив Олександр Дехтярчук.

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (ви ще не оцінили)
Loading...