Завжди пам’ятати про батьків та рідних та цінували їхню любов, а також вірити в себе, в Бога та Україну побажав вчора народний депутат від нашого округу Олександр Дехтярчук випускникам  Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, які саме 27 червня попрощалися з рідною школою.

Перебуваючи на Здолбунівщині, Олександр Дехтярчук не лише побував на святі випускників, а й зустрівся з низкою колективів нашого району та розповів громаді про свої наміри та плани.

– До Парламенту балотуюся самовисуванцем, усвідомлюючи, що більшість політичних проектів є проектами однієї людини, або ж тих, кого в Україні називають олігархами. Причина й в тім, що я, пропрацювавши протягом цього скликання депутатом-мажоритарником, зрозумів, що люди у містах та селах прагнуть мати депутата, який займається їхніми справами і вирішує їхні проблеми, – розповів нардеп, зазначивши, що має чітку та однозначну позицію щодо принципових для української державності питань – мови, церкви, армії, а також недопущення проросійського реваншу в Україні.

– Нині «з-під лав» повиповзало багато одіозних персонажів, і вони почуваються досить впевнено. Ці речі є неприпустимими, і ми разом повинні це зупинити, разом  змінити життя у наших громадах. І я до цього не просто закликаю – я це вже роблю понад чотири роки, – зазначив Олександр Дехтярчук.

Побував народний депутат і в Коршеві, де у лютому цього року парафіяни вирішили більшістю голосів перейти до Православної Церкви України.

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (4 голосів, середній бал: 3,75 із 5)
Loading...