Усі люди різні. І мислять та діють вони також по-різному. Хтось, живучи у відносному добробуті, чи не щодня намагається знайти зраду там, де її немає. Інші ж, здолавши в житті чимало перепон, вірять в перемогу і впевнено роблять свій посильний вклад у шлях до неї.

До когорти останніх належить Віра Іванівна Шпак – жінка поважного віку, котра мешкає у Здолбунівському будинку-інтернаті для людей похилого віку та інвалідів. Бабуся Віра, якій вже за вісімдесят, у вільний час не нарікає на непросте життя, а вправно плете теплі речі для бійців.

Торік Віра Іванівна кілька разів передавала бійцям на Схід «партії» шкарпеток – одразу по кілька десятків. Нині ж знову не сидить без роботи: бабуся Віра вже передала волонтерці Валентині Лукашук тридцять дві пари теплих шкарпеток та чотири шарфи. Частину з цих виробів вже відправлено на Схід України, де наразі вже розпочалися морози.

Віра Іванівна Шпак родом з села Лебеді Острозького району. Доля її була нелегкою. Ще в підлітковому віці потрапила на заслання до Сибіру, де провела п’ятнадцять років. Але головного не втратила – вона щиро вірить у перемогу.

Тож подякуймо цій щирій жінці, яка над усе бажає, аби в Україні якнайшвидше завершилася війна.

Опубліковано Валентиною Лукашук Середа, 14 листопад 2018 р.

Фото та відео з «Фейсбук» сторінки Здолбунівської сотні самооборони.

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середній бал: 5,00 із 5)
Loading...