ДНЗ «Ладоньки» – заклад, до якого, так чи інакше, має стосунок левова частка здолбунівчан і навіть жителів навколишніх населених пунктів.  У цьому садочку вже сформувалися цілі династії:  колишні вихованці приводять сюди своїх діток, а в колективі нині працює чимало тих, хто став наступником своїх батьків. І це не дивина, адже «Ладонькам» нині – сорок років!

З цією знаменною подією працівників та вихованців дитячого садочка сьогодні щиро вітали гості, яких запросили на справжнє родинне свято – з ностальгійними світлинами, численними подяками та зворушливими привітаннями найменшеньких.

В історії «Ладоньок» є не один прикметний штрих. Скажімо, те,  що незмінним очільником закладу протягом сорока років є Тетяна Назаренко, якій завжди вдавалося гуртувати колектив та працювати так, що заклад «гримів»  на рівні області і не тільки. Або ж таке: за весь час роботи «Ладоньки» випустили близько п’яти тисяч вихованців!

Тому під час сьогоднішнього свята звучало дуже багато по-справжньому щирих подяк і гарних привітань від численних гостей.

Привітав колектив та вихованців «Ладоньок» і народний депутат Олександр Дехтярчук, який побажав колективу і далі працювати з натхненням та радістю. І обов’язково вірити у Бога, себе та Україну!

Найщиріші вітання прозвучали і від голови Здолбунівської РДА Сергія Кондрачука, і від усіх, хто прийшов у гості до дошкільняток та тих, хто ростить їх справжніми патріотами і хорошими людьми.

 

 

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середній бал: 5,00 із 5)
Loading...