На базі Здолбунівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) 21 лютого відбулося чергове заняття в Університеті третього віку на мистецькому факультеті, на яке запросили відому майстриню-вишивальницю з смт Мізоч Лідію Головницьку.

Слухачі Університету третього віку мали змогу не лише поспілкуватися з майстринею, а й помилуватися її роботами. Як розповідають у «Фейсбук» групі Здолбунівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), Лідія Головницька захоплюється вишиванням ще з дитинства. Свого часу пані Лідія працювала у пологовому відділенні лікарні. Кожну вільну хвилинку вона намагалася присвячувати створенню нових шедеврів. Одним з таких є портрет Кобзаря Тараса Шевченка, який народна умілиця вишила в 1964 році до дня народження свого сина.

Загалом у колекції пані Лідії – близько 40 робіт.

Попри поважний вік, майстриня досі займається улюбленою справою, причому вишиває без окулярів. Деякі її вироби «вирушили» за кордон,  адже пані Лідія з задоволенням дарує їх своїм рідним та близьким.

 

Тож слухачі Університету третього віку з задоволенням поспілкувалися з гостею та отримали натхнення завдяки такому прикладу працелюбності та таланту.

 

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (ви ще не оцінили)
Loading...