Столітній ювілей відзначає сьогодні, 10 березня, здолбунівчанка Надія Кирилівна Карпюк. Нині шановна ювілярка, яка досі має гострий розум, святкує  свій поважний день народження з рідними та близькими та приймає вітання і віншування на свою адресу.

Привітали з ювілеєм Надію Кирилівну і народний депутат від нашого округу Олександр Дехтярчук та голова Здолбунівської РДА Сергій Кондрачук.  Сама ж ювілярка дякувала за вітання, позувала для фото та навіть підняла келих за своє здоров’я.

– Чотири роки на посаді, а з такою поважною датою людину вітаю вперше. Тож дай вам, Боже, Надіє Кирилівно, ще багато років життя – нехай і на 105, і на 110 років за столом збирається таке товариство! – зауважив Сергій Кондрачук, вітаючи ювілярку.

– Вона у нас ще ого-го! Щоправда, чує погано, та розум має гострий. Такі казки та вірші часом розказує! – розповідають рідні Надії Кирилівни.

Ювілярка народилася в селі Урвенна у великій родині – батьки, які були колгоспниками, мали 10 дітей. Згодом, після завершення п’яти класів  місцевої школи, працювала у господарстві чехів. Потім працювала у колгоспі, а до виходу на пенсію – у ветеринарній лікарні в Здолбунові.

Нині Надія Кирилівна тішить близьких тим, що веде активне життя – співає, читає газети, навіть готує їжу. А ще добре знає чеську та польську мови.

– Бабулічко, посміхайся! – закликає Надію Кирилівну онука. І ювілярка всміхається, позуючи для фото. Адже на вигляд Надії Кирилівні її поважних ста років не даси аж ніяк!

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середній бал: 5,00 із 5)
Loading...