Попри похмуре небо, сьогодні  настрій у наших земляків світлий та радісний – вони надсилають святкові вітання, куштують великодні ласощі та незмінно бажають один одному добра, а Україні – миру

Великоднє богослужіння відбулося у Свято-Успенському храмі м. Здолбунів…

… та у Свято-Петро-Павлівському храмі.

Народний депутат від нашого округу Олександр Дехтярчук у Великодню ніч передав Благодатний вогонь до храмів м. Дубно.

Здолбунівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді сьогодні організував свято «Весняні розваги» для дітей, вразливих категорій сімей. Через дощову погоду діти зустрілися у залі засідань Здолбунівської районної ради. Після тренінгу-знайомства учасники свята малювали пасхальні листівки, розгадували загадки та весело розважалися. На завершення заходу діти отримали смачні подарунки від благодійників та зробили фото на згадку.
Про їхній гарний настрій подбали директор Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяна Павлов, провідні фахівці із соціальної роботи Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оксана Орещенко і Тетяна Стерник та волонтери Ольга Якубчик і Михайло Семенюк.


45 сімей вразливих категорій отримали великодні подарунки: від парафіян храму Успіння Пресвятої Богородиці – крашанки, пасочки та солодощі; від мінімаркету «Центр» (ПП Єгорова В.М.) – кукурудзяні палички; від Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – пазли.

Фото Ольги Климкович, з мережі «Фейсбук».

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (ви ще не оцінили)
Loading...