Волонтери з Рівного відвідали вчора, 28 жовтня, притулок для тварин, який нині у Здовбиці утримує Ніна Кондратюк. Небайдужі до долі мешканців притулку рівняни привезли  не лише корм для тварин, а й інші корисні речі.

Усі їх зібрали під час акції, яку в неділю у Рівному організувала волонтерка Юлія Соколова. Про акцію, до якої долучилося чимало людей, йдеться у відео телеканалу «UA: Рівне».

акція

Корм, ліки, посуд та миючі засоби. Сьогодні у Рівному волонтери збирали допомогу для тварин, які знаходяться в притулку у Здовбиці. Акцію зі збору необхідних речей організували на зупинці поблизу парку Шевченка. Як повідомила організаторка акції Юлія Соколова, у притулку в Здовбиці зараз перебуває більше ста собак та котів. Щодня їм потрібно десятки кілограмів корму. А з настанням холодів вольєри, в яких знаходяться тварини, необхідно утеплювати. Також рівняни приносили миючі засоби, які волонтери будуть використовувати для догляду за клітками.

Опубліковано UA: Рівне Неділя, 28 жовтня 2018 р.

Юлія Соколова закликала не лише допомагати притулку матеріально, а й періодично їздити до пані Ніни та фізично допомагати їй у догляді за тваринами. А згодом на своїй «Фейсбук» сторінці волонтерка відзвітувала про недільну поїздку. Прикметно, що волонтери не лише виконали чимало роботи у притулку, а й прилаштували одного його жителя.

До слова, пані Ніні дуже потрібна пральна машина –  суттєвою підмогою була б навіть старенька «пралька», оскільки нині господиня притулку усе пере вручну. Також у притулку чекають на будь-яку допомогу – як на матеріальну підтримку, так і на поміч фізичною працею!

А ті, хто шукає собі песика чи котика, можуть знайти вірного друга у притулку, переглянувши світлини тварин, які там мешкають, на «Фейсбук» сторінці «Притулок пані Ніни».

 

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (ви ще не оцінили)
Loading...