Медзаклади «первинки» нашого району поповнилися новим обладнанням. Адже нещодавно  на Здолбунівщину надійшли кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій на придбання медобладнання для амбулаторій району.

Кошти субвенції у сумі 154 тис. грн. спрямовано на поліпшення матеріальної бази наших медзакладів за підписом народного депутата від нашого округу Олександра Дехтярчука.

Як розповів головний лікар КНП «Здолбунівський РЦПМД» Олег Сумко, наразі для амбулаторій району вже придбано по два аквадистилятори та електрокардіографи, лабораторну  центрифугу та лабораторний бінокулярний мікроскоп.  Кошти, які залишилися, також буде спрямовано на придбання обладнання для медзакладів «первинки», яке дасть змогу поліпшити якість медичних послуг.

Тож 26 березня Олександр Дехтярчук та Олег Сумко побували у низці амбулаторій Здолбунівщини та передали нове обладнання медикам. Зокрема до Мізоцької АЗПСМ привезли апарат ЕКГ та аквадистилятор.

Під час зустрічі з колективом закладу, серед іншого, йшлося й про перспективи розвитку медицини у Мізочі.

– Мене турбує те, що Мізоч, який колись був райцентром, нині перебуває у доволі занедбаному стані. Вважаю безглуздим рішення про ліквідацію лікарні у Мізочі. Тому на зустрічі з мізочанами я пообіцяв, що 300 тисяч гривень буде спрямовано на реконструкцію лікарні. Ці пропозиції за моїм підписом уже перебувають у Мінфіні. Ми розпочнемо працювати над цим об’єктом і подумаємо, як, відповідно до законодавства, все правильно зробити. Але однозначно робочі місця будуть збережені, і люди зможуть отримати найнеобхідніші медичні послуги, – зазначив народний депутат.

У Будеразькій АЗПМС відтепер користуватимуться новим лабораторним бінокулярним мікроскопом.

А до Ступнівської амбулаторії сьогодні передали новий електрокардіограф.

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (ви ще не оцінили)
Loading...