Здолбунівську центральну  районну лікарню  реорганізовано у Комунальне некомерційне підприємство «Здолбунівська центральна районна лікарня» Здолбунівської районної ради.

Статут реорганізованого підприємства та передавальний акт Здолбунівської ЦРЛ сьогодні затвердили депутати Здолбунівської районної ради на третьому пленарному засіданні 34 сесії.

Також депутати підтримали районну програму фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Здолбунівська центральна районна лікарня» Здолбунівської районної ради на 2019-2021 роки.

– Буде непросто, проте ми повинні зробити цей крок і пройти процес реформування. Звісно, складнощів додає те, що Здолбунів розташований близько до Рівного, а з рівненськими медзакладами конкурувати складно. Проте ми маємо гідний кадровий потенціал та хороших фахівців, хоча й проблема відтоку кадрів є актуальною. Неконкурентна й матеріально-технічна база лікарні, якщо порівнювати з обласними закладами. Та сподіватимемося, що після реорганізації ситуація зміниться на краще, зокрема – з оплатою праці. Думаю, що нам вдасться зберегти цілісність нашої лікарні для жителів району, – зазначив головний лікар закладу Владислав Сухляк.

 

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (ви ще не оцінили)
Loading...