Протягом перших днів цього року на Здолбунівщині зареєстровано вже 17 випадків кору. Тож Здолбунівський район, на жаль, залишається у переліку лідерів щодо поширення цієї хвороби.

Торік у районі зафіксовано 242 випадки кору, 168 з яких – серед дітей до 17 років. З 98 сільських жителів, в яких діагностували кір, 73 дитини. Про це повідомляють у «Фейсбук» групі «Первинка Здолбунівщини».

Медпрацівники наголошують, що щеплення – це єдиний надійний спосіб захисту від кору, і закликають батьків обов’язково вакцинувати дітей, дотримуючись термінів Календаря щеплень, та якомога скоріше надолужити щеплення, якщо пропустили планову вакцинацію.

Вакцинуватись за Календарем і надолужити пропущені щеплення можуть безоплатно усі діти до 18 років, а також дорослі з груп ризику — військові, учасники ООС, студенти, освітяни і медики.

До слова, на Рівненщині вже зафіксовано смерть від кору – внаслідок цієї хвороби у важкій формі, яку підтверджено лабораторно, помер 49-річний житель смт Квасилів. Пацієнт не був вакцинований. Це вже друга смерть від кору в Україні в цьому році.

Фото ілюстративне.

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (ви ще не оцінили)
Loading...