Для всіх районних лікарень нашої області вже незабаром придбають сучасну діагностичну техніку. Про це повідомляють на сайті Рівненської облдержадміністрації.

У межах реалізації проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» в управлінні охорони здоров’я Рівненської ОДА відбулося розкриття цінових пропозицій щодо закупівлі медичного обладнання для районних лікарень Рівненщини.

В медзаклади планують закупити 19 електрокардіографів, 19 приладів цілодобового Холтерівського моніторування та 19 систем для проведення тредміл-тесту. У кожній з лікарень це обладнання значно підвищить рівень діагностики хвороб системи кровообігу.

Наразі Група впровадження проекту та Комісія з відбору приступає до оцінки представлених заявок. Після ретельного аналізу оберуть компанію, з якою підпишуть контракт щодо постачання медтехніки. Як правило, аналіз пропозицій та обрання переможця тендеру займає близько місяця. Усе залежить від кількості пропозицій і від їхньої якості.

В результаті техніку отримають 19 медичних закладів в Рівненській області: усі районні лікарні, Рівненська обласна клінічна лікарня та дві міські лікарні обласного центру.  Ці «медичні обновки» встановлять у кардіологічних відділеннях і завдяки їм медики зможуть відслідковувати стан кровоносної системи пацієнта протягом доби. А тредміл-тест дасть змогу виміряти показники активності серця та тиск під час навантаження. Комбінація всіх діагностичних пристроїв допоможе точно встановити діагноз.

До слова, нещодавно в межах проекту Світового банку були закуплені сучасні УЗД–апарати та аналізатори кардіомаркерів, які також будуть передані до кардіологічних відділень районних та міських лікарень краю.

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середній бал: 5,00 із 5)
Loading...